כל האתרים והאירועים הנטוריסטים הכי שווים בארץ ובעולם

אין לכתבה זו מטרה לחבב עליכם את הנודיזם, אבל חשוב להתחיל בכך שמדובר בתפיסת עולם רוחנית. הנודיסטים רוצים להגיע למקום שלם עם עצמם, מקום אוהב ומכבד את הסביבה. הם מאמינים שהדרך לשם היא התפשטות מהקליפות שלנו (הבגדים), והנכחת האני עם החסרונות והיתרונות שלו אל מול העולם. כשאדם חשוף הוא הופך שלם והוא משתחרר מהפחד מהעצמי הטהור שלו. כמו כן, הנודיסטים והנטוריסטים, שכיום ההבדל ביניהם הוא רק מילולי, מאמינים בחיבור לטבע. המפגשים שלהם לרוב נעשים בחיק הטבע מתוך רצון להתחבר אליו ולשוב להיות אותנטיים.

חוף אס קאבלט, איביזה, ספרד –

מדובר ברצועת חוף פסטורלית עם בארים קטנים לאורכה, דיונות של חול לבן ואווירה צעירה ומיוחדת. לאורך החוף יש חלוקה לפי קבוצות – זוגות, משפה, גייז ועוד. החוף מוכרז כחוף נודיסטים והוא מומלץ ביותר.

כפר הנופש גארדן סאנספורט, פלורידה –

בכפר הזה מתרחש בכל שנה פסטיבל נטוריסטי באמצע החורף, פסטיבל של שישה ימים עם פעילויות שונות – ספורט, מפגש חברתי, הרצאות, פעילויות רוחניות ועוד. הכפר מוכרז כאתר ללא עישון לכן הוא נושא גם אמירה בריאותית.

חופי טולום –

אמנם אלו חופים מפורסמים מאוד במקסיקו, אך לא כולם יודעים שחלק מהם מוכרז כחוף נודיסטי. המקום אידיאלי בשביל אנשים שרוצים להתחבר לטבע וליהנות ממי הטורקיז הקסומים. בנוסף, על החוף אכסניות ללא חיבור לחשמל שיהפכו ת החוויה לעוד יותר טבעית. על החוף אתרים ארכיאולוגים מרשימים בהם ניתן לבקר (עם בגדים(.

חוף בננה ביץ’ באי זקינתוס שביוון –

 הצורה של החוף מזכירה בננה לכן הוא נקרא בשם זה. אחד המפרצים הוא חוף נודיסטי שנקרא ” הבננה הקטנה “, החוף אהוב ושופע מבקרים.

אירוע ספורטיבי נטוריסטי בהונגריה –

חוץ מלשכב על החוף נודיסטים אוהבים לעשות פעילויות ספורטיביות בעירום. מדי שנה ב26 ליולי – 1 לאוגוסט יש אירוע ספורטיבי ב – Sziksosfurdo בהונגריה. הפעילויות נעשות בעירום – אופניים, ריצות, כדור עף ועוד. יום אחד מאירועי הספורט מוקדש לתחרויות של ילדים. אם אתם אוהבים להוציא אנרגיה ומתחברים לנודיזם – זה האירוע בשבילכם !

פסטיבל הג’אז באנגליה –

בצפון מערב קנת שבאנגליה נערך כל שנה ביוני פסטיבל ג’אז לנטוריסטים. הקהל בפסטיבל הוא עירום ולעיתים גם האומנים. אירועים מוסיקליים בעירום מבקשים ליצור חוויה עוצמתית של חיבור קבוצתי עמוק ועוצמתי. במקום תוכלו ליהנות גם מבריכה מחוממת וסאונה.

פסטיבל נטוריסטי באשרם במדבר –

פסטיבל זה אורך 3 ימים ומיועד לקהל נטוריסטימנוסה או מתחיל. הפסטיבל נמצא באשרם במדבר – מתחם של סדנאות ופסטיבלים על כביש 40 לפני צומת שיזפון. לאשרם אופי רוחני ופעילויותיו פורצות דרך בחברה הישראלית. בפסטיבל פעילויות אומנותיות, טיפוליות ותנועתיות. כמו כ באי הפסטיבל יוכלו לתרגל מדיטציה ותיאטרון בעירום.

נגריל ביי –

רצועת חוף יפהפייה בג’מייקה, האיים הקאריביים. ג’מייקה ידועה באתרים נודיסטים רבים, אל החוף הזה ייחודי ביופיו ובשחרור המיני שלו. בחוף זה תוכלו ליהנות ממסיבות רבות ותחרויות חולצות רטובות.

קוסטה נטורה–

הנודיזם והנטוריזם בספרד מאוד מקובלים, אחד האתרים המומלצים הוא הכפר האנדלוסי “קוסטה נטורה” שמוקדש לנטוריזם. הכפר פסטורלי, שוכן ליד הים, מלא מסעדות ואירועי תרבות. ניתן להגיע אליו משדות התעופה במלאגה או גיברלטר.

צ’רקו דל פאלו–

כפר נופש בו כולם ערומים, חוץ מאנשים שעובדים שם – במסעדות, חנויות ועוד. האי מכוסה סלע וולקני מרשים וחולש על חוף יפהפה. האי נמצא באיים הקנריים וניתן להגיע אליו בטיסה מהעיר ארסייפה.

חוף red beach בכריתים –

חוף מאוד מפורסם ומתויר באי. הנודיזם מוגבל לצפון האי אך אנשים רבים ממשיכים להתהלך בעירום בחלקים אחרים של החוף באין מפריע. על החוף אין מזנונים ומקומות לקנות מים, לכן המראה שלו טבעי, אבל חשוב לזכור להביא מים.

לסיום – מספר הנטוריסטים עולה עם הזמן והאמונה בדרך החופשית והמשוחררת מתרחבת. אמנם בארץ התהליך הזה עוד לא בשיאו אך תוכלו למצוא פה אירועים ומקומות ברוח הנודיזם – המעיינות החמים בים המלח, אשרם במדבר וחופים שמוכרים כנודיסטים באופן לא רשמי. אם אתם מחפשים פסטיבל סוחף וממלא כדאי לכם להגיע לפסטיבל אגוורה שמתחיל את דרכו גם בישראל. הפסטיבל מאופיין באנרגיה רוחנית, התקרבות לעצמך והתחברות לטבע – חוויה של פעם בחיים שאסור לפספס !