10 סיבות לעצור הכל ולהגיע לפסטיבל אגוורה

פסטיבל אגוורה הוא פסטיבל נטוריסטי שמתרחש ברחבי העולם שלאחרונה הגיע גם לארץ שלנו. הפסטיבל מציע חוויה רוחנית ומשחררת מתוך סדנאות, ריקוד, עירום חברתי וחיבור לטבע. הפסטיבל מושתת על היסודות הנטוריסטים ומבקש להגדיל את הקבלה העצמית של כל אחד ואת האהבה לסביבה האנושית ולטבע. הפסטיבל נערך בארץ 4 פעמים בנה – פעמיים בצפון הטובל בנוף ירוק ופעמיים במדבר. כמו כן, בפסטיבל שומרים על איזון מגדרי – חצי מהמשתתפים הם גברים וחצי נשים. עוד לא השתכנעתם ? הנה 10 סיבות שיגרמו לכם להגיע לפסטיבל אגוורה !

להתחבר לעצמך:

הדבר החשוב ביותר בחיים הוא הקשר עם עצמינו. אם אנחנו לא נקבל את עצמינו ונתנהל בתוכינו הצורה מטיבה, לא נהיה מאושרים ולא נתנהל עם הסביבה בצורה נכונה ובריאה. הפסטיבל מציע לכם להשתחרר מהכיסויים שלכם, הפיזיים (בגדים), והנפשיים ולהעיז להביא את עצמיכם באמת. אם אתם רוצים להעניק לעצמיכם יותר קבלה ואהבה –הגעי לפסטיבל !

ללמוד מהו כבוד חברתי:

בחברה המודרנית יש תופעה נרחבת של הטרדות וחוסר כבוד למרחב הפרטי של האחר. הפסטיבל מייצר במשתתפיו נכונות לשמור על כבוד האחר דווקא מתוך מפגש אמתי איתו. כשהעירום לא מהווה קונוטציה מינית אפשר להשתחרר מהמתח הבין אישי והמציצנות. כמו כן, כמו בכל מקום נטוריסטי, יש חוקים לגבי שמירה על המרחב האישי – לא לבהוט, לא לגעת בצורה בוטה, לא לחדור לפרטיות ועוד.

לרקוד בחופשיות:

בפסטיבל יגיעו מיטב הדיג’יים, הרחב תעוף באוויר ואתם תרגשיו אושר הולך וגובר. הריקוד העירום מגדיל את חווית החופש שיש בריקוד עם בגדים ומאפשר לכם להתפרע ולהרגיש חופשיים. אין כמו לרקוד ערומים.

להתחבר לטבע:

כמה פעמים בשגרה אנחנו מצליחים לעצור ולהקשיב לציפורים? להביט בפרח יפה? או שתם ליהנות ממשב הרוח ? כמעט אף פעם. בפסטיבל תוכלו לקחת רגע ולהתחבר לטבע, להירגע ולאגור בכם אנרגיות חיוביות. בפסטיבל המדברי החוויה הוא אפילו עוצמתית יותר בשל הניתוק מהציוויליזציה.

לתרגל עירום:

הנטוריסטים מאמינים שהליכה בעירום מולידה חופש ואהבה באדם, אם אתם רוצים להתנסות בזה לראשונה תוכלו להגיע לפסטיבל וליהנות מסביבה עוטפת ומקבלת. בחופי נודיסטים לעיתים יש מציצנים שיכולים לפגום בחוויה הראשונה של עירום, ואילו בפסטיבל מובטחת לכם חברה מקבלת ולא פוגענית.

חיבור בין אישי:

הפסטיבל מפגיש אתכם עם אחרים בצורה הכי פתוחה, לכן החיבור הוא עמוק מאוד ואתם תצאו עם חברים לכל החיים. החברות בפסטיבל היא בריאה ואמתית ובזה העוצמה שלה.

סדנאות מקצועיות:

טובי המנחים יגיעו להעביר לכם הרצאות מרתקות שעוסקות בטבע וברוחניות. הסדנאות יעשירו אתכם ויצמיחו אתכם. בחלק מהסדנאות תוכלו לתרגל מדיטציה ולהירגע מהעומס המחשבתי שהשגרה מייצרת. כמו כן, תוכלו ליהנות מסדנאות אומנותיות שונות.

לקחת פסק זמן:

מבין כל סוגי החופשות המוצעות לכם, הפסטיבל המדברי הוא האופציה הטובה ביותר לנוח מהשגרה. החוויה בפסטיבל המדברי היא כל כך יוצאת דופן, אחריה תוכלו לחזור לחיים עם כוחות מחודשים ועם מבט שונה על העולם ועל עצמיכם.

להעצים את עצמיכם:

באמצעות הקבלה העצמית, המפגש החברתי והסדנאות האיכותיות תוכלו לעלות קומה באישיות שלכם. כולנו יודעים שיש צורך להוסיף תוכן עשיר לנפש שלנו מדי פעם כדי שהיא תצמח ותתמלא שמחה ומשמעות. הפסטיבל יכול להרוות אתכם ולהצמיח אתכם למקומות אוהבים יותר, שמחים יותרו וחופשיים יותר.

ליהנות מהמדבר:

כמעט ולא יוצא לנו להגיע למדבר ולחוות שקט ושלווה. המדבר מאפשר חוויה רוחנית עוצמתית ומפגש עם עצמיכם. הפסטיבל המדברי מומלץ מאוד למי שמחפש להתנקות ולצבור בתוכו כוחות מטיבים כמו אהבה, שמחה וחופש.

לסיום:

פסטיבל אגוורה הוא חוויה של פעם בחיים. הפסטיבל עשיר מאוד ומציע חוויות שונות – ריקוד, סדנאות, מפגש חברתי ועוד. אם אתם רוצים להתנתק מהחברה המודרנית המתועשת הגיעו לפסטיבל ותיהנו מחוויה רוחנית מעצימה. תוכלו לבחור את הנוף המתאים לכם , פסטיבל בצפון הירוק או פסטיבל מדברי. כמו כן, אם אתם רוצים להתקרב לעולם הנטוריסטי הפסטיבל יכול להיות הצעד הראשון שלכם, כיוון שמדובר בחברה תומכת ומכילה. כולנו צריכים פסק זמן לפעמים, הפסטיבל המדברי ייתן לכם את המנוחה הכי נכונה מהשגרה, מנוחה שתיתן לכם מבט אחר על העולם ועל עצמיכם.